Książki

Sortuj wg:||
 • „Zwiastun nadziei. Nowenna z refleksjami o życiu i duchowości Świętego Karola Houbena”

  Książki

  W przygotowaniu.

   

   

  Modlitwa liturgiczna

  Boże, Ty pozwoliłeś, by Święty Karol do Świętego Andrzeja, prezbiter, poświęcił się całkowicie czynieniu innym dobra, uzdrawiając wszystkich, którzy byli obciążeni winą lub cierpieniem; spraw, abyśmy my także brali z niego przykład, gorliwie starając się o zbawienie naszych braci. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

   

  Modlitwa o powołania

  Jezu Ukrzyżowany, racz wejrzeć na rodzinę zakonną pasjonistów i błogosławić jej w życiu i pracy. Niech wzrasta w łasce u Boga i ludzi, niech pomnaża swe szeregi o liczne nowe powołania. Dobry Jezu, przemów słowami Twego wezwania ,,pójdź za Mną” do tych, o których wiesz, że wiernie i godnie wypełniać będą zadania pasjonistowskiego apostolatu. Miłosierny Jezu, Ty wszystko wiesz i przewidujesz, prowadź mnie drogą, którą mi wyznaczyłeś. Amen.

  Cena:0.00
 • Zygmunt Dobrzycki OSPPE, Sykstus Szafraniec OSPPE "Wielkie wezwanie Serca Jezusa do Narodu Polskiego. Rozalia Celakówna i jej misja"

  Książki

  Rozalia Celakówna zmarła w opinii świętości 13 września 1944 roku, a Pan Bóg nieustannie potwierdza jej wybraństwo, rozdając za jej przyczyną wiele łask. Wieloletnie starania i rozpoczęcie procesu kanonizacyjnego świętobliwej Rozalii doprowadziły do jego otwarcia przez Ks. Kardynała Franciszka Macharskiego, Metropolitę Krakowskiego 5 XI 1996 roku. Od tego dnia Rozalii Celakównie przysługuje tytuł Służebnicy Bożej.

  Cena:18.00